Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dzieciaki z działu on-line banują forumowiczów jak popadnie, wystraczy tylko coś prawdziwego napisać. Niedługo usłyszymy, że PIANO odniósł sukces Szkoda tylko, że do statystyk nie są wliczane darmowe abonamenty dla pracowników. Sztucznie pompowana MM Lublin i fałszerstwa statystyk powinny ujrzeć światło dziennie. Sami zobaczcie kulturę jego dziennikarzy https://www.youtube.com/watch?v=wLNd59D3_BM&list=UUMiUw1QLNmwCrj7KVnLRgzQ&index=2&feature=plcp Klawiatura biała, tylko syf widać. Może ktoś rąk nie myję? Banuj sobie dzieciaku z on-line ile chcesz. W końcu kontynuowanie tradycji SZTANDARU LUDU jest nadal na czasie. Adminie z działu może ci zdjęcia za darmo podesłać? Do dnia dzisiejszego sprzedano 15 abonamentów w PIANO poprzez dziennik wschodni. Chyba coś o tym świadczy Łukaszu M.? Kiedy o tym się pochwalisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a to widac ze na wschodzie jeszce CIEMNOTA haha,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za głupota, przecież olej roślinny to ciało obce zostanie odrzucony przez system immunologiczny razem z tkanką w którą go wstrzyknięto... Lepiej byłoby gdyby kobieta wstrzyknęła sobie coś neutralnego dla systemu immunologicznego jak na przykład własny mocz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na 100% powiększenie piersi gwarantuje ciąża:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lolo napisał:
Co za głupota, przecież olej roślinny to ciało obce zostanie odrzucony przez system immunologiczny razem z tkanką w którą go wstrzyknięto... Lepiej byłoby gdyby kobieta wstrzyknęła sobie coś neutralnego dla systemu immunologicznego jak na przykład własny mocz...
Dawniej na wszelkie fanaberie i schorzenia wkładano na 3 zdrowaśki do gorącego pieca do wypieku chleba,gusła dalej modne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lolo napisał:
Co za głupota, przecież olej roślinny to ciało obce zostanie odrzucony przez system immunologiczny razem z tkanką w którą go wstrzyknięto... Lepiej byłoby gdyby kobieta wstrzyknęła sobie coś neutralnego dla systemu immunologicznego jak na przykład własny mocz...
Można lać olej,byle by był z AKCYZĄ,bo jak nie to już jest ZEMSTA TUSKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej pocierać codziennie papierem toaletowym między piersiami. Tyłkowi pomaga to piersiom pewnie też pomoże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten olej, to mogła sobie do głowy wstrzyknąć widocznie ma go za mało żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zachod napisał:
a to widac ze na wschodzie jeszce CIEMNOTA haha,
no, ale przynajmniej znamy pisownię słowa "jeszcze" - piszemy J.E.S.Z.C.Z.E, a nie "jeszce" ale to jakaś ciemna masa z zachodu pisała więc można wybaczyć "literówkę - (taaa.. jasne heh) w końcu słowo miało aż 7 liter więc wychodzi bariera językowa.. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby moja dziewczyna wpadła na taki pomysł... Kocham jej biust takim, jaki jest i nie pozwoliłbym jej na takie coś!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja sobie wstrzyknęłam własny tłuszcz z pośladków w elite i nie żałuję ;d na przyszłość takim kreatywnym paniom radzę zapoznanie się z ofertą roznych placówek bo teraz już nie tylko silikony są jedyna opcja xP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mogła rozpocząć kurację holenderskim bust up i nie miałaby teraz takich problemów ze zdrowiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o matko baby to są głupie... dlaczego robią sobie takie rzeczy... Dlaczego nie można zastosować jakiś naturalnych środków na powiększenie piersi ? Są dobre kremy, tabletki, masaże... jest tak wiele możliwości, nie wiem skąd biorą się takie pomysły...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz chyba nie macie o czym pisać :|   --------------------------------------------------------------- Zapraszam na stronę Przewozy do niemiec - www.busywasowski.pl lub fanpage na facebooku facebook.com/busywasowski/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz chyba nie macie o czym pisać :|   --------------------------------------------------------------- Zapraszam na stronę Przewozy do niemiec - www.busywasowski.pl lub fanpage na facebooku facebook.com/busywasowski/
Piszemy ku przestrodze,młodych i głupich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja na powiekszenie piersi stosuje te tabletki http://track.breastfast.pl/product/Breast-Fast/?pid=130&uid=4300 no  i musze przyznac ze sa jedrniejsze i bardziej uwydatnione  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja schudlam 10 kg i moje piersi zmalaly oraz staly sie zwiotczale, wstydzilam sie pokazac nago mojemu chlopakowi, testowalam rozne srodki na powiekszenie piersi kremy i masaze i nic nie dzialalo, moja znajoma polecila mi srone http://dla-kobiet.jimdo.com/ na ktorej znalazlam produkt na powiekszenie piersi i ku mojemu zdziweniu pomogl, teraz moj biust jest wiekszy i jedrniejszy.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tabletki, poprzez swój skład, oddziałują na żeńskie hormony płciowe estrogeny, pobudzając je do pracy, czyli powiększenia piersi. Działanie takich tabletek jest podobne do działania doustnych środków antykoncepcyjnych, tyle że rezultaty działania tych pierwszych jest znacznie dłuższe. Bezpieczne tabletki mozna kupic nawww.intymnosc.pl/aff/kaspriana  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczcie: www.iq-man.pl Niezły sposób na powiększenie.      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupia baba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...